Top

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile Depoevi firması olarak depolama işlemlerinizin sorunsuz ve düzen içinde gerçekleşmesi için nakliye ve depolama öncesi sunduğumuz bir işlemdir. Bir diğer tanımlama ile ekspertiz taşınacak ve depolanacak her eşyayı detaylı şekilde inceleyerek sizlere uygun bir program hazırlanmaktadır.

Bu program kapsamında hangi paketleme malzemeleri kullanılacak, kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç var, ne kadarlık bir depolama alanına ihtiyacınızın olduğu,taşınma ekipmanlarının belirlenmesi ücretsiz keşif ile önceden belirlenir.

Bu ücretsiz keşif ile birlikte tüm işlemler adım adım hiçbir sorun yaşanmadan kısa sürede gerçekleşir. Şirketimizin sizlere sunduğu bu hizmet ile önceden net fiyatları da öğrenebiliyorsunuz.

Eşya depolama ve nakliye hizmeti aşamalarından bahsedecek olursak ilk sırayı ekspertiz yani ücretsiz keşif işlemi gelir. Keşif yapıldığı takdirde tüm bilgiler kesin ve net olarak ortaya çıkar. Taşınma sırasında hangi ekipmanlar kullanılacak, yaşam alanınızın konumu, eşyaların paketlenme süreci ve fiyatlandırma gibi önemli konuların önceden belirlenmesi depolama ve nakliye işlemlerinizin daha hızlı ve profesyonel şekilde yapılmasını sağlar.

Ücretsiz keşif ile programlama yapılır ve depo bu rapora göre uygun şekilde hazırlanır. Böylelikle değer verdiğiniz eşyalarınız en uygun depoda muhafaza edilir. Ücretiz keşif hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Keşif Hizmetinin Faydaları

Ücretsiz keşif ile gerçekleşen fiyat belirleme sonrasında müşteri ile mutabakata varıldıktan sonra sigorta sözleşmesi yapılması ile birlikte nakliye ve depolama süreci başlar. Ücretsiz keşif ekspertiz hizmetinin de belli başlı faydaları mevcuttur;

• En sağlıklı planlamadan sonra fiyat teklifi alınmış olur

• Ücretsiz keşif ile gereken işlemler ve eşyaların paketlenmesi gibi konuları önceden öğrenmiş olursunuz

• Eşyalarınızın taşınma sırasında ne tarz ve büyüklükte araç kullanılacağını öğrenmiş olursunuz

• Nakliye öncesi ve sırasında oluşabilecek sorunların çözümleri hazırlanmış olur

• Ücretsiz keşif ile uzmanlar eşyalarınızın bedellerini hesaplar ve buna göre sigorta raporu hazırlar

• Firma ve müşteri arasında olabilecek olumsuz durumların önüne geçilmiş olunur

• Sağlıklı ve sorunsuz bir nakliye ve depolama işlemi gerçekleşmiş olur.

Depolama işlemi öncesi uygulamamız olan ücretsiz keşif hizmetimiz eşyalarınızın miktarının ve büyüklüğünün belirlenmesi ve buna göre araç filomuzdan uygun aracın belirlenerek konforlu bir süreç geçirmeniz için oldukça önemlidir.

Sizlerde depolama ve nakliye hizmetleri için Depoevi ile çalışmanın verdiği rahatlığını yaşamak istiyorsanız 256 81 81 iletişim numaramızdan ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın