Top

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki Tüm Sorular

Depoevi Nedir?

Depoevi, tüm depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, sigortalı bir depolama hizmetidir.

Nakliye hizmetiniz var mı?

Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmamız ile eşyalarınızı sigortalı olarak taşıtabilirsiniz.

Eşya paketleme ürünleri satışınız var mı?

Evet. Eşya paketleme malzemeleri satışımız vardır.

Sözleşme zorunlumu?

Depolama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz depolamak istediğiniz süre kadar yapılır ve bu süre içerisinde geçerli olur.

Ödemelerimi nasıl yapacağım?

İster peşin ister taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirisiniz.Sitemiz üzerinden kredi kartınız ile ödemelerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Ödememde gecikme olursa ne olur?

1. Ödemenizde herhangi bir gecikme olursa, ilk olarak muhasebemiz tarafından size sözlü yada yazılı bir bilgilendirme yapılır.

2. Eğer ödemeniz 60 gün gecikirse, takip için dosyanız hukuki işlemler bölümüne iletilir.

3. Eğer ödemeniz bu uyarılara rağmen yapılmaz ise, 90 gün içerisinde yasal takip işlemleri başlatılır.

Mini depo Nedir?

İçten içe zemini 144 cm* 209 cm ve yüksekliği 208 cm ölçülerinde olan , 6.2 m3 hacimli tamamı metal konteyner depolardır.

Depoevi dışında bir nakliye firması ile eşyalarımı depodan alabilir miyim?

Evet. Bize 1 hafta öncesinden haber vermek koşuluyla, gelecek firma için vekalet formu doldurmanız ve gün belirtmeniz gerekmektedir.

Eşyalarımı paketlemek için malzeme talep edebilir miyim?

Daha sağlıklı depolama yapabilmek ve eşyalarınızı en iyi biçimde koruyabilmek için kolilere, köpüklere ve yardımcı ambalaj malzemelerine ihtiyacınız olabilir.
Bu ihtiyaçlarınızı https://www.depoevi.com üzerinden online olarak belirleyip veya firmamıza bildirerek satın alabilirsiniz.

Sözleşme sürem sona erdi, ne yapmalıyım?

Sözleşme süreniz sona erdiği takdirde, Depoevi’ne hiçbir bilgi vermediğiniz sürece sözleşmeniz otomatik olarak yenilenir.
Sözleşmenizi yenilemeyi arzu etmediğiniz takdirde, sözleşme bitiş tarihinden önce bizi arayarak deponuzu teslim alacağınızı tarihi bildirmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı dışında başka bir ödeme şekli kabul ediyor musunuz?

Kredi kartı ile ödeme yapamıyor ya da yapmak istemiyorsanız, Aylık kira bedelini havale ile veya elden nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Depoya neler sığar?

Palet Üstü Depo: Derinlik 0.80 m x Yükseklik 1,6m x Genişlik 1.2m palet üzerinde istiflenmiş ürünlerinizi depolayabilirsiniz.

Mini depo : Derinlik 1.44 m x Yükseklik 2.08 m x Genişlik 2.09 m Koli, valiz, yatak, çamaşır makinesi veya demonte mobilyalarınızı saklayabilirsiniz.

Maxi Depo: Derinlik  5.89 m x Yükseklik 2.40 m x Genişlik 2.34 m 20 Feet'lik gemi konteyneri,iç hacmi 33 m3 'dür. 

Eşyalarımı kendim getirebilir miyim? - geri teslim alabilir miyim?

Tabiki! Dilediğiniz zaman websitemizden veya 0312 256 8181 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak randevu alıp eşyalarınızı getirebilir veya eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Eşyalarımı Depoevin’den geri almak istediğimde ne yapmalıyım?

Öncelikle ödenmemiş faturalarınızın olmaması gerekir. www.depoevi.com/Siparişlerim kısmından geri çağır butonuna kullanarak veya müşteri hizmetlerinden randevu kaydı oluşturarak geri alabilirsiniz. Sözleşme ve anahtarınız ile birlikte adreste bulunmanız gerekmektedir.

Sözleşmemde yazan süreden daha önce çıkmak istediğimde sorun olur mu?

Hayır. Belirttiğiniz sözleşme sürenizden önce deponuzu teslim almak istediğinizde bize bunu bildirmeniz yeterli olacaktır.
Eğer yıllık bir peşin ödeme yaptıysanız, Depoevin’de kaldığınız süre hesaplanıp tarafınıza fark iade edilecektir.

depoevi.com sitesi ödeme yapmak için güvenli midir?

EVET, depoevi.com 256 bit GeoTrust SSL Sertifikasıyla ve ödeme sırasında tercih etmeniz durumunda bankanız tarafından 3D Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
Kredi Kartı bilgileriniz bankanızın Sanal POS sistemi ile entegre çalışmaktadır. depoevi.com Kredi Kartı bilgilerinizi gizlilik politikasında da belirtildiği üzere hiçbir şekilde kendi sisteminde tutmaz. 256 bit GeoTrust SSL Sertifikasını sayfanın sağ altından logosuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.

depoevi.com eşya depolama hizmeti nasıl çalışıyor?

1)Eşyalarınız için ne kadar bir alana ihtiyacınız olduğunu ve hangi depolama üniesinin sizin iin daha uygun olduğunu websitemizden veya müşteri temsilcimiz ile birlikte belirliyor ve eşyalarınızın/ürünlerinizin Depoevi'ne gelececeği tarih için randevu oluşturuyoruz.

2)Depolama ünitesini ve tarihini belirledikten sonra sözleşmemizi imzalıyoruz ve ilk ay depolama ücretini alıyoruz.

3)Kilidi sadece sizde olan eşya depolarınız yüksek güvenlikli Depoevi'nde dilediğiniz kadar sigortalı olarak saklanır.

Eşyalarımdan bazılarına ihtiyacım olduğunda ne yapmalıyım?

Bir gün önceden randevu alarak çalışma saatleri içerisinde deponuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sözleşmeyi başkası adına yapabilir miyim?

Sözleşme, eşyaları depolanacak kişi adına yapılması gerekmektedir. Eğer sözleşme eşyaları depolanan kişi dışında başkası adına yapılır ise, depo ile ilgili gerekli tüm işlemler ve faturalar sadece sözleşmede adı geçen kişi veya şirket adına yapılır.

Bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Bilgilerinizin değişmesi durumunda, info@depovi.com mail, veya 0312 256 81 81 numaralı çağrı merkezimize bildirebilirsiniz.

İhtiyacım olan Konteyner adedini nasıl belirleyebilirim?

1. Websitemizden veya yerinde ekspertiz yaptırarak belirleyebilirsiniz.
2. Depolanacak eşyalarınızın listesini çağrı merkezimizle paylaşarak size gerekecek adedi belirleyebilirsiniz.
3. Depolanacak eşyalarınızın bir listesini E-mail adresimize göndererek, size gerekecek depo adedini belirleyebilirsiniz.

Eşyalarımı kendim gidip görmek veya depomdan bir şey almak istediğimde ne yapmalıyım?

Bize 24 saat öncesinden bilgi vermek koşuluyla, Pazartesi-Cuma 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-12:00 saatleri arasında depomuza gelebilirsiniz.Deponuzda bulunan eşyalarınızın tamamını almak ve boşaltmak istiyorsanız,online olarak veya müşteri hizmetlerimizi bir hafta öncesinden arayarak randevu kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Her şeyi depolayabilir miyim? Depolamadığınız birşey var mı?

Depolarımızda; depolama ve istifleme şartları gereği; tehlikeli,zehirli, yanıcı, yakıcı, organik ve inorganik maddeler, radyoaktif maddeler, patlayıcı maddeler, her türlü ruhsatlı veya ruhsatsız silah, haşere ilaçları ve haşere ihtiva eden maddeler, haşere ve böcekleri cezbedici organik ve inorganik maddeler, sağlığa zararlı koku yayan veya rutubet içeren nitelikte olan, yasadışı, insanlara zarar verebilecek, tehlikeli maddeler, depolanacak yeri ve diğer depoları tehdit eden zarar verecek maddeler, para, değerli taş ve madenler, maddi değeri yüksek antikalar dışında her şey depolanabilir.

Anahtarımı bulamıyorum. Bu durumda ne oluyor?

Her müşterimize, sözleşme imzalandığında kendisine depo anahtarı teslim edilir. Depo anahtarınızı kaybetmiş veya bulamıyorsanız, kilit kırma yöntemi ile işlem yapılmakta olup, depo başına 250 TL kilit kırma bedeli talep etmekteyiz.

Depom bana özel mi? Başkası erişebilir mi?

Kiralanan depolarınız size özeldir, içine eşyalarınız yüklendikten ve kapısı kilitlenip anahtarı size verildikten sonra tek yetkili siz olursunuz, sizin belirlediğiniz kişiler dışınızda kimsenin deponuzu açmaya yetkisi yoktur.

Eşyalarım güvende mi?

Eşyalarınız aracımıza yüklendiği andan itibaren sigortalıdır.24 saat güvenlikli,gece görüş kameralı ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı önlem alınmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Depoevin’de eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Aynı anda birden fazla depolama birimi kiralayabilir miyim?

Evet! İstediğiniz kadar sayıda depo kiralayabilirsiniz.

İstediğim zaman kiraladığım deponun kapasitesini değiştirebilir miyim?

Evet. Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak kiralamış olduğunuz deponuzun kapasitesiyle ilgili arttırma veya azaltma talebinizi iletebilirsiniz.

İstediğim zaman depoma eşya ekleyebilir miyim?

Evet ekleyebilirsiniz. Eğer depomuza gelerek eşya eklemek isterseniz müşteri hizmetleri sorumlumuzdan randevu talep ederek eşya ekleyebilirsiniz. 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın