Top

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki Tüm Sorular

Depoevi Nedir?

Depoevi, tüm depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, sigortalı bir depolama hizmetidir.

Nakliye hizmetiniz var mı?

Nakliye hizmetimiz bulunmamaktadır.Sadece depolama ihtiyaçlarınız için hizmet vermekteyiz.

Eşyalarımı paketleme hizmetiniz var mı?

Evet. Mobilyalarınız dışında küçük eşya paketleme (kıyafet, tabak, bardak, kitap, biblo, tekstil v.s.) hizmetimiz ve sadece eşya paketleme hizmetimiz(kiralama yapmadan)bulunmaktadır. Bu hizmetimiz, depolama gününden en az 2 iş günü öncesinde yapılmalıdır, Depolama ile aynı günde yapılamamaktadır.

Sözleşme zorunlumu?

Depolama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz depolamak istediğiniz süre kadar yapılır ve bu süre içerisinde geçerli olur.

Ödemelerimi nasıl yapacağım?

İster peşin ister taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirisiniz.Sitemiz üzerinden kredi kartınız ile ödemelerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Ödememde gecikme olursa ne olur?

1. Ödemenizde herhangi bir gecikme olursa, ilk olarak muhasebemiz tarafından size sözlü yada yazılı bir bilgilendirme yapılır.

2. Eğer ödemeniz 60 gün gecikirse, takip için dosyanız hukuki işlemler bölümüne iletilir.

3. Eğer ödemeniz bu uyarılara rağmen yapılmaz ise, 90 gün içerisinde yasal takip işlemleri başlatılır.

Mobil depo Nedir?

İçten içe zemini 137 cm* 204 cm ve yüksekliği 204 cm ölçülerinde olan , 5.7 m3 hacimli tamamı metal konteyner depolardır. Bu Mobil Depolar özel aracımızla kullanıcıların bulunduğu adrese kadar getirilip, orada paketlenmiş ve ambalajı yapılmış eşyalar. Mobil depomuzun içine yerleştirilir. Listesi ve tutanağı yapılır. Anahtarı kiralayana verilir.Daha sonra Mobil Depo muhafaza için kendi Depoevi'mize nakledilir.

Depoevi dışında bir nakliye firması ile eşyalarımı depodan alabilir miyim?

Evet. Bize 1 hafta öncesinden haber vermek koşuluyla, gelecek firma için vekalet formu doldurmanız ve gün belirtmeniz gerekmektedir.

Eşyalarımı paketlemek için malzeme talep edebilir miyim?

Daha sağlıklı depolama yapabilmek ve eşyalarınızı en iyi biçimde koruyabilmek için kolilere, köpüklere ve yardımcı ambalaj malzemelerine ihtiyacınız olabilir.
Bu ihtiyaçlarınızı https://www.depoevi.com üzerinden online olarak belirleyip veya firmamıza bildirerek satın alabilirsiniz.

Sözleşme sürem sona erdi, ne yapmalıyım?

Sözleşme süreniz sona erdiği takdirde, Depoevi’ne hiçbir bilgi vermediğiniz sürece sözleşmeniz otomatik olarak yenilenir.
Sözleşmenizi yenilemeyi arzu etmediğiniz takdirde, sözleşme bitiş tarihinden önce bizi arayarak deponuzu teslim alacağınızı tarihi bildirmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı dışında başka bir ödeme şekli kabul ediyor musunuz?

Kredi kartı ile ödeme yapamıyor ya da yapmak istemiyorsanız, tüm kira bedelini havale ile veya elden nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.Taksit seçeneği yalnızca online ödemede mevcuttur.

Depoya neler sığar?

Palet Üstü Depo: Derinlik 0.80 m x Yükseklik 1,6m x Genişlik 1.2m Sık kullanmadığınız eşyalarınız, spor malzemelerinizi, çocuklarınızın oyuncaklarını, bavullarınızı, kullanmadığınız ama aynı zamanda da atamadığınız dekorasyon ve mutfak malzemelerinizi,kışlık lastiklerinizi ve hatta sezonluk kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz.

Mobil depo : Derinlik 2.04 m x Yükseklik 2.04 m x Genişlik 1.37 m Koli, valiz, yatak, çamaşır makinesi veya demonte mobilyalarınızı saklayabilirsiniz.

Sabit Depo: Derinlik 6.00 m x Yükseklik 2.60 m x Genişlik 2.40 m 20 Feet'lik gemi konteynerı ve zemin ölçüleri 220 cm* 600 cm, yükseklik 220 cm'dir. İç hacmi 37 m3 'dür. Bu Sabit Depoların anahtarları her daim kiracı da kalmaktadır. Sabit Depolar tamamen kapalı olan Depoevi'nin içindedir.

Eşyalarımı kendim getirebilir miyim? - geri teslim alabilir miyim?

Tabiki! Dilediğiniz zaman websitemizden veya 0312 256 8181 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak randevu alıp eşyalarınızı getirebilir veya eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Eşyalarımı Depoevin’den geri almak istediğimde ne yapmalıyım?

Öncelikle ödenmemiş faturalarınızın olmaması gerekir. www.depoevi.com/Siparişlerim ksımından geri çağır butonuna kullanarak veya müşteri hizmetlerinden randevu kaydı oluşturarak geri alabilirsiniz. Sözleşme ve anahtarınız ile birlikte adreste bulunmanız gerekmektedir.

Sözleşmemde yazan süreden daha önce çıkmak istediğimde sorun olur mu?

Hayır. Belirttiğiniz sözleşme sürenizden önce deponuzu teslim almak istediğinizde bize bunu bildirmeniz yeterli olacaktır.
Eğer yıllık bir peşin ödeme yaptıysanız, Depoevin’de kaldığınız süre hesaplanıp tarafınıza fark iade edilecektir.

depoevi.com sitesi ödeme yapmak için güvenli midir?

EVET, depoevi.com 256 bit GeoTrust SSL Sertifikasıyla ve ödeme sırasında tercih etmeniz durumunda bankanız tarafından 3D Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
Kredi Kartı bilgileriniz bankanızın Sanal POS sistemi ile entegre çalışmaktadır. depoevi.com Kredi Kartı bilgilerinizi gizlilik politikasında da belirtildiği üzere hiçbir şekilde kendi sisteminde tutmaz. 256 bit GeoTrust SSL Sertifikasını sayfanın sağ altından logosuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.

depoevi.com eşya depolama hizmeti nasıl çalışıyor?

İnternetten veya telefon ile siparişinizi oluşturuyorsunuz, tercihinize göre karşılıklı randevu tarihi belirleniyor, randevu tarihinde deponuzu kapınıza getirip eşyaları paketleyip tümünü depolarınızın içine yüklüyoruz, kapısını kilitleyip anahtarını size veriyoruz, depomuza götürüp güvenli alanlarımızda saklıyoruz ve istediğiniz zaman geri çağırıp eşyalarınızı teslim alabiliyorsunuz.

Depolayacağım eşyaları adresimden alabiliyor musunuz?

Evet. depoevi.com olarak müşterilerimize eğitimli personelimiz ile kendi bünyemizde nakliye hizmeti veriyoruz.

Eşyalarımdan bazılarına ihtiyacım olduğunda ne yapmalıyım?

İhtiyaç duyduğunuzda size Getir-Götür hizmeti sunmaktayız. Getir-Götür hizmetinde mobil deponuz kapınıza kadar getirilir ve ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan bir kaç eşyanızı alıp yerine yenisini koyabilirsiniz.

Sözleşmeyi başkası adına yapabilir miyim?

Sözleşme, eşyaları depolanacak kişi adına yapılması gerekmektedir. Eğer sözleşme eşyaları depolanan kişi dışında başkası adına yapılır ise, depo ile ilgili gerekli tüm işlemler ve faturalar sadece sözleşmede adı geçen kişi veya şirket adına yapılır.

Bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Bilgilerinizin değişmesi durumunda, info@depovi.com mail, veya 0312 256 81 81 numaralı çağrı merkezimize bildirebilirsiniz.

İhtiyacım olan Konteyner adedini nasıl belirleyebilirim?

1. Websitemizden veya yerinde ekspertiz yaptırarak belirleyebilirsiniz.
2. Depolanacak eşyalarınızın listesini çağrı merkezimizle paylaşarak size gerekecek adedi belirleyebilirsiniz.
3. Depolanacak eşyalarınızın bir listesini E-mail adresimize göndererek, size gerekecek depo adedini belirleyebilirsiniz.

Götür-Getir Hizmet

Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi!Siz talep edin biz deponuzu getirelim. İsterseniz deponuza eşya ekleyin isterseniz deponuzdan eşya alın.

Eşyalarımı kendim gidip görmek veya depomdan bir şey almak istediğimde ne yapmalıyım?

Bize 48 saat öncesinden bilgi vermek koşuluyla, Pazartesi-Cuma 09:00-18:00 saatleri arasında Mobildeponuzun bulunduğu ana depomuza gelebilirsiniz.. Mobildeponuzda bulunan eşyalarınızın tamamını almak ve boşaltmak istiyorsanız,online olarak veya müşteri hizmetlerimizi bir hafta öncesinden arayarak randevu kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Her şeyi depolayabilir miyim? Depolamadığınız birşey var mı?

Depolarımızda; depolama ve istifleme şartları gereği; tehlikeli,zehirli, yanıcı, yakıcı, organik ve inorganik maddeler, radyoaktif maddeler, patlayıcı maddeler, her türlü ruhsatlı veya ruhsatsız silah, haşere ilaçları ve haşere ihtiva eden maddeler, haşere ve böcekleri cezbedici organik ve inorganik maddeler, sağlığa zararlı koku yayan veya rutubet içeren nitelikte olan, yasadışı, insanlara zarar verebilecek, tehlikeli maddeler, depolanacak yeri ve diğer depoları tehdit eden zarar verecek maddeler, para, değerli taş ve madenler, maddi değeri yüksek antikalar dışında her şey depolanabilir.

Nakliye hizmetini siz mi veriyorsunuz, aracı bir firma mı?

Nakliye hizmetimiz taşeron bir firma aracılığı ile değil kendi araç ve nakliye elemanlarımız ile verdigimiz bir hizmettir. İsterseniz eşyalarınızı önceden randevu alarak, nakliye ücreti ödemeden kendiniz depomuza getirebilir kendi imkanlarınız ile veya ek ücret karşılığında yardımcı eleman hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Anahtarımı bulamıyorum. Bu durumda ne oluyor?

Her müşterimize, sözleşme imzalandığında kendisine depo anahtarı teslim edilir. Depo anahtarınızı kaybetmiş veya bulamıyorsanız, kilit kırma yöntemi ile işlem yapılmakta olup, depo başına 250 TL kilit kırma bedeli talep etmekteyiz.

Depom bana özel mi? Başkası erişebilir mi?

Kiralanan depolarınız size özeldir, içine eşyalarınız yüklendikten ve kapısı kilitlenip anahtarı size verildikten sonra tek yetkili siz olursunuz, sizin belirlediğiniz kişiler dışınızda kimsenin deponuzu açmaya yetkisi yoktur.

Nakliye ücretleri nedir?

Ankara için nakliye bedelleri sabit olup sipariş sayfasında bunlar incelenebilir. Diğer bölgelerin nakliye fiyatları için 0312 256 81 81 no lu telefondan bize ulaşarak nakliye ile ilgili fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Eşyalarım güvende mi?

Eşyalarınız aracımıza yüklendiği andan itibaren sigortalıdır.24 saat güvenlikli,gece görüş kameralı ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı önlem alınmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Depoevin’de eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Aynı anda birden fazla depolama birimi kiralayabilir miyim?

Evet! İstediğiniz kadar sayıda depo kiralayabilirsiniz.

Kapıdan geçmeyen eşyalarım için ne yapıyorsunuz?

Profesyonel elemanlarımız tarafından kapıdan geçmeyen fakat demonte olabilen eşyalarınız demonte edilir. Demonte edilen eşyalarınız ve büyük hacimli ürünleriniz ekibimiz tarafından 125 gr’lık balonlu naylonlar ile paketlenir, ambalajlanan eşyalarınız düzenli ve paketli bir şekilde mobildeponuza yerleştirilir.
İstiflenmiş olan mobil deponuzun kapısı kilitlenir ve anahtarı size teslim edilir. (Sizin talimatınız olmadan sizden başkası deponuzu açamamaktadır.)

İstediğim zaman kiraladığım deponun kapasitesini değiştirebilir miyim?

Evet. Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak kiralamış olduğunuz deponuzun kapasitesiyle ilgili arttırma veya azaltma talebinizi iletebilirsiniz.

Demontaj hizmetiniz var mı ?

Evet. Uzman ekibimiz tarafından demontaj hizmeti verilmektedir.

İstediğim zaman depoma eşya ekleyebilir miyim?

Evet ekleyebilirsiniz. Eğer depomuza gelerek eşya eklemek isterseniz müşteri hizmetleri sorumlumuzdan randevu talep ederek eşya ekleyebilirsiniz. Deponuzu adresinize çağırarak götür-getir hizmetimizle deponuza eşya eklemesi de yapabilirsiniz.