Top

Sigorta ve Güvenlik

Sigorta ve Güvenlik

Modern depolama yöntemleri ile müşterilerine hizmet veren Depoevi, tek giriş-çıkışa sahip ve çevresi jiletli teller ile çevrili olan, 7/24 çalışan güvenlik görevlileri ve çok sayıda kamera ile gün boyu güvende tutulan site içerisinde yer almaktadır.

Depo Evi Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Hem iç hem de dış alanlarda bulunan IP termal kameralar ile hırsızlık gibi olumsuz durumların önüne geçilebilmesi için belli bölgelere konumlandırılmıştır. 24 saat boyunca aktif olarak çalışan ve yüksek kaliteli görüntü kaydedebilen kamera sistemleri, termal özelliği sayesinde gece görüntülerini de kolaylıkla kaydedebilmektedir. Buhar, yangın ve hırsızlık girişimi gibi durumlarda ise merkezi alarm ve ihbar birimleri anında harekete geçirilmektedir.

Çevresel güvenlik önlemleri deponun iç bölümlerinde de artarak devam etmektedir. Tamamen metal, yekpare ve kilitli özelliğe sahip olan konteyner depolar, tamamen güvenli ve korunaklı depolama yapılabilmesine olanak tanır. Kilitlenen depoların kilidi sadece müşteride kalmaktadır. Depoyu çevreleyen yapısal izolasyon korumasının yanı sıra, tamamen metal konstrüksiyona sahip olan konteynerlar da nem, rutubet, toz kir, ısı değişimleri ve su alma gibi çevresel risklerden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Farklı ölçülerde ve kişiye özel olarak kiralanabilen konteyner çeşitleri, bireysel depolama ayrıcalıkları ve pratik eşya muhafazası elde edebilmenizi mümkün hale getirir. Eşyalarınızın hareket etmesini ve birbirine temas etmesini engelleyen kapalı tip konteyner çeşitleri, güvenli taşıma ve depolama imkânı sunar. Anlaşmalı olduğumuz Rentokil firması tarafından haşere kontrolü ve haşerat mücadelesi de aylık olarak gerçekleştirilmektedir.

Eşya Sigorta Güvencesi

Fiziksel koruma ve güvenlik hizmetlerinin yanı sıra sigorta güvencesi ile de depo içindeki eşyalarınız hasarlara,kazalara,depreme,yangına ve sel gibi arzu edilmeyen risklere karşı tam koruma altındadır. Eşyalarınız nakliye işlemleri de dâhil olmak üzere tüm taşıma, istifleme ve depolama süreçlerinde Ray Sigorta güvencesi altındadır.

Depoevi eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz; mobil depo hizmeti için depo başına 5000 TL, sabit depo hizmeti için ise depo başına 10,000 TL değerindeki eşya sigortası teminatlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Depo içinde bulunan eşyalarınız kaza, yangın, hırsızlık, sel ve deprem gibi risklere karşı tam teminat altına alınır. Ayrıca maddi veya manevi olarak yüksek değere sahip olan bazı eşyalarınızı da farklı teminatlar ile eşya sigortası kapsamında özel olarak sigortalatabilirsiniz.

Eşya depolama fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Size En Uygun Depoyu Bulun