Top

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma tüm eşya taşıma kadar zahmetli değildir. Bazı zamanlarda birkaç ev eşyası veya giysi dolu birkaç kolinin taşınması gerekebilir. Özellikle bu tarz taşınmalar genelde aynı şehir içinde gerçekleşir. Bu durumda Depoevi eşya nakliye hizmetimiz sayesinde sadece parça eşya taşıma hizmetimiz ile de siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Parça eşya taşıma hizmetimiz yanı sıra eşya paketleme hizmetimizden de yararlanmak istiyorsanız öncelikle ekspertizlerimiz evinize yada ofisinize gelerek parça eşya için gerekli bilgileri alarak taşıma işlemi için gerekli personel kadrosunu özenle belirleyerek hijyenik ve sağlam bir paketleme yaparak parça eşyalarınızı belirttiğiniz adrese güvenli şekilde taşır.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Parça eşya taşıma evden eve nakliye taşıma sisteminin dışında bir veya birkaç eşyayı şehir içi veya şehir dışı belirlediğiniz başka bir adrese gönderme işlemine denilir. Bu hizmetin amacı kendi aracınız ile taşınmayacak olan tek ya da birkaç parça eşyayı aynı güzergâha gidecek olan başka parça eşyalar ile aynı araca konularak daha hesaplı şekilde nakliyesini sağlamaktır. Bu işleme parsiyel taşımacılık da denilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetinde müşterilerin en çok merak ettikleri konu başka eşyalar ile birlikte taşınan eşyalarının karışma ihtimali var mıdır? Bu konuda Depoevi uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde bu tarz durumların önüne geçen dikkatli bir taşımacılık sistemi geliştirmiştir.

Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Parça eşya nasıl taşınır konusu belki de en çok merak ettiğiniz konulardan biridir. Öncelikle bunun için parça eşyalarınızın paketlemesini siz mi yoksa firmamız mı yapacak konusunda karar vermelisiniz.

Daha sonra firmamız ile iletişime geçerek aradığınız işlem konusunda fiyat teklifi alarak parça eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlanmasını keyifle izleyebilirsiniz. Uzman personellerimiz tüm işlemleri büyük bir titizlikle ve profesyonellikle gerçekleştirmektedir.

Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara parça eşya taşıma hizmeti için firmamız sizlere en güvenilir ve profesyonel hizmeti sunmaktadır. İster tüm isterseniz parça eşya hizmeti olsun aradığınız tüm hizmetlere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Parça eşyanız ister bir mobilya isterseniz bir berjer olsun ilk öncelikle düşündüğünüz ben bunları kendi aracımla taşıyabilir miyimdir? Birkaç parça koliyi aracınızla taşıyabilirsiniz fakat mobilya veya daha büyük eşyalarınız kendi araçlarınıza sığmaz.

Bu durumda Depoevi olarak sizlere parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Ankara parça eşya taşıma için şehir içindeki bir adresten başka bir adrese güven içinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmamız da referansımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Gönderilecek birkaç parça eşyalarınız var ise sizlere bir tık kadar uzaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın