Top

Paketleme Ürünleri

Paketleme Ürünleri

Paketleme işleri ev veya parça eşya taşırken bazen büyük sorun olur. Çünkü paketleme için gereken malzemeler her zaman elinizin altında bulunmaz. Değerli olan eşyalarınızın çizilmelere ve kırılmalara karşı korunması için gereken bazı paketleme ürünlerine ihtiyaç duyarsınız. Depoevi olarak taşınma sırasında ihtiyaç duyduğunuz tüm paketleme ürünlerini sitemizden temin edebilir böylelikle eşyalarınızı korumaya alabilirsiniz.

Paketleme ürünleri arasında en sık ihtiyaç duyulan kolilerdir. Kolilerin sağlam malzemeden yapılmış olması gerekir ve eşyalar kolilere paketlenerek yerleştirilmelidir.

Bu durumda sizlere paketleme ürünleri ve eşya paketleme sırasında ihtiyacınız olan tüm malzemeleri başlıklar altında sizlere anlatmaya çalışacağız.

Karton Koli

Eşya paketleme sırasında paketleme ürünleri arasında en çok ihtiyaç duyulan malzeme karton kolidir. Karton koli ürününü sitemizden kolayca temin edebilirsiniz. Karton koliyi nereden temin edeceğinizi bilemiyorsanız doğru adrestesiniz. Karton kolilerde kitap yada kırılacak bir takım eşyalar taşındığı için sağlam mukavvadan yapılması gereklidir. Koli fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Koli Bandı

Koli bandı paketleme ürünleri arasında en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biridir. Çok işlevli kullanım alanına sahip olan koli bandı karton kutularınızın sağlamlığı için oldukça önemlidir. Dorfix koli bandı güçlü yapıştırıcı etkisi ile oldukça sağlam bir üründür. Karton kolinin taşınma sırasında açılıp saçılmasını önler. DORFİX 4,5 cm x 100 Şeffaf koli bandı fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kâğıt Lamineli Balonlu Naylon

Kağıt lamineli balonlu naylon Kraft kağıt üzerine lamine edilerek polietilen yada polipropilen malzemelerinin üç kattan oluşarak iki kat tabakanın arasına hava kabarcığı ile yastık oluşturmak suretiyle meydana gelen ambalaj kağıdıdır.

Kâğıt lamineli balonlu naylon paketleme yaptığınız ürününün çevresini sararak yastık görevi görür. Ürünleri darbelere, çizilmelere, sürtmelere ve ezilmelere karşı korunma sağlar.

Streç Naylon

Streç film, streç ya da streç sargı çeşitli malzemelerin hava ile etkileşimini kesmek amacı ile sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme ürünüdür. Elastik bir yapıya sahip olduğu için sarıldığı malzemeyi sıkıca tutma özelliği sayesinde paketleme ürünleri arasında en sık tercih edilenlerdir.

Paketleme Ürünleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşya paketleme önemli bir işlemdir. Eğer paketleme işlemlerini profesyonel birine yaptırmayacak kendiniz yapacaksanız mutlaka paketleme ürünlerini satın alırken sağlamlıklarını kontrol ederek en kaliteli malzemeyi satın almaya özen göstermelisiniz.

Depoevi firmamızda tüm paketleme ürünleri üst kalite ürünlerdir. Paketleme ürünleri fiyatları için sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Eşya paketleme yöntemleri özel bir profesyonellik gerektiren işlemlerdir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın