Top

Nakliye Hizmeti

Nakliye Hizmeti

Çok uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyette olmamızın verdiği deneyim ve başarılarımızın sağladığı güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bilgi ve tecrübelerimizi Depoevi’nde sunacağımız tüm hizmetlere yansıtıp, gelişime ve yeniliklere sürekli açık bir şekilde hizmet ağımızı devamlı genişletiyoruz.

Nakliye hizmeti ve evden eve nakliyat alanında geniş ve kapsamlı bir hizmet ağı sunmaktayız. İster yeni bir ev, isterseniz yeni bir ofise taşının Depoevi nakliye hizmeti her zaman uzun yılların verdiği tecrübe ve profesyonellik açısından her zaman sizlerin yanında.

Taşınma hayatımızdaki titizlik isteyen en önemli olaylardan biridir. Bu nedenle planlı, tertipli ve titiz bir çalışma ister. Bu durumda nakliye hizmeti almanız ve firma seçimlerinizde aynı titizliği gerektirir.

Ankara’da evden eve nakliyat konusunda en profesyonel firmalardan olmamızın verdiği öz güven ve gururla yeni yaşam alanlarınıza eşyalarınızı özenerek taşımaktayız.

Taşıma, depolama, mobilya montaj, eşya paketleme ve daha fazla hizmet ağı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Yılların getirdiği hizmet tecrübesi konusunda evden eve nakliyat, eşya depolama, nakliye hizmeti ve taşımacılık gibi büyük önem arz eden hizmetlerimizdeki %100 memnuniyet oranını güler yüzlü hizmet anlayışımız ile korumaktayız.

Nakliye Hizmeti Aşamaları

Ev veya ofis taşımacılığı amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Çünkü bu iş gerçekten tecrübe ve profesyonellik isteyen bir iştir. Geniş bilgi birikimi ve tecrübeli personellerimiz ile planlı ve stratejik şekilde hizmet vermekteyiz.

Nakliye hizmetinin yanı sıra mobilya kurulum ve söküm, eşya paketleme gibi hizmetleri de birlikte almanız durumunda siz sadece koltuğunuzda arkanıza yaslanıyorsunuz. İletmiş olduğunuz adrese ekibimiz gelerek tüm eşyalarınızı titizlikle mobilya demonte, paketleme yapıp araçlarımıza taşımaktadır. Daha sonra yeni adresinize aynı hassasiyet ile teslim etmektedir.

Nakliye hizmeti hiç bu kadar stressiz ve sorunsuz olmamıştır. Depoevi olarak eşya depolama ve nakliye hizmetleri ile size düşen sadece yeni evinizin anahtarını alarak tüm aşamaları keyifle izlemek olacaktır. 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın