Top

Mobilya Sökme ve Montaj

Mobilya Sökme ve Montaj

Mobilya sökme ve montaj Depoevi firmamızın hizmet dallarından biridir. Ev veya ofis taşıma işlerinde eşyaların demonte edilip yeni ulaşacağı adrese sağlam şekilde ulaşması açısından oldukça önemlidir. Geniş parçalardan oluşan mobilyalarınızın yeni adreslerine hasarsız şekilde taşınması için demonte işleminden geçmesi gereklidir.

Özellikle bazı parçalar taşınma sırasında diğer eşyalara zarar vermemesi açısından mobilya sökme ve montaj işlemi mutlaka yapılmalıdır. Bunlar kapı kolları, ayakla,dışarıya doğru çıkıntı oluşturan ve nakliye ve depolama esnasında fazla hacim kaplayan sökülebilir parçalardır. Sökülmeden taşınabilirliği kolay olur diye düşündüğünüz eşyalarınız araçta yer kaplar, taşınmasıve depolaması zor olabilir.

Depoevi olarak mobilya sökme ve montaj hizmeti de vermekteyiz. Evinizi ve eşyalarınızı taşıtırken veya depo hizmetimizden yararlanırken mobilya sökme ve montaj hizmetimizden yararlanarak daha konforlu bir taşınma ve depolama işlemi sağlayabilirsiniz.

Mobilya Sökme ve Montaj Nasıl Yapılır?

Eşyalarınız taşınma için araca yüklenmeden önce her parça alanında uzman ustalar tarafından titizlikle sökülerek özenle paketlenir ve araca taşınır. Daha sonra gideceği adrese taşındıktan sonra yeniden birleştirilerek kullanıma hazır hale gelir.

Ankara mobilya sökme ve montaj işlemlerinin yapılırken alanında uzman kişiler tarafından yapılması eşyalarınıza zarar gelmemesi açısından oldukça önemlidir.

Mobilya Sökme ve Montaj Hizmet Detayları

Mobilya sökme ve montaj hizmetimiz sizler için alanında uzman personeller eşliğinde verilmektedir.

• En iyi fiyatlar ile mobilya sökme ve montaj hizmetimiz ile hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz

• Müşteri memnuniyetli firma çalışma ilkemiz ile güler yüzlü hizmet ve garantili mobilya montaj hizmeti sunmaktayız

Mobilyaların söküm ve montajı usta ellerde yapılan, ofis ve ev eşyalarınızın daha konforlu taşınması için gereken işlemlerden biridir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın