Top

Kurumsal Depolama

Kurumsal Depolama

Kurumsal depolama hizmetimiz ile depolarımızda ofis, arşiv ve büro malzemelerinizi saklayabilirsiniz. Tamemen kapalı üniteler içinde eşyalarınızı muhafaza ederken dış etkenlerden de zarar görmesi engellenerek saklanmaktadır.

Ofis ve işyerlerinde artık birçok belge teknolojik ortamlarda saklanmış olsa da bazı evraklar vardır ki bunlar mutlaka 5 yıl gibi sürelerde arşivlenmesi gereklidir. Bu durumda ofisinizde ve büronuzda yer kalabalığı olmadan daha rahat bir ortamda çalışabilirsiniz. Depolama hizmetimiz ile firmaların arşiv, demirbaş gibi malzemeleri ister uzun ister kısa sürelerde saklanabilmektedir.

Şimdiye kadar birikmiş şirket arşiviniz, perakende ürünleriniz, stok ve ofisinizdeki malzemelerinizi saklayabileceğiniz sağlıklı ve ideal depo ortamı sunmaktayız.

Şehir dışında depoları olan birçok kurumsal firma istediği anda depodaki malzemelerine ulaşamamaktadır. Buda vakit kaybına neden olmaktadır. Bu durumda şehir içinde bir depoları bulunması sistem işleyişinin daha hızlı olmasını sağlamaktadır.

Şirketiniz için Kurumsal Depolama

Şirketler için elektronik ortamda saklanamayan bazı belge ve evraklar için kurumsal depolama hizmetinden yararlanmak rahat bir çalışma ortamı yaratırken güven içinde saklanmaları rahatlık sağlar. Depoevi firmamızdan kurumsal hizmet almak için nedenleriniz;

• Depomuz kolay ulaşılabilir bir lokasyona sahiptir

• Kurumsal depolama için süre kısıtlaması olmaksızın istediğiniz sürelerde depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz

• 5.000 m2 kapalı depolama alanımızdan ihtiyaca uygun depolar bulunmaktadır

• Ek hizmet bedelleri tarafınıza iletilerek onay alınır

• Depomuzda görevli uzman personellerimizden paletli ve paletsiz olarak tüm yükleme ve boşaltma ihtiyaçlarınızı forkliftler ile kısa sürede halledebilirsiniz.

• 7 Gün 24 saat özel kameralar ve fiziksel güvenlikler ile depolama alanlarımız devamlı koruma altındadır.

• Günlük ısı ve nem kontrolleri ile eşyalarınızın ısı, soğukluk ve nem gibi etkenlerden etkilenmemesi için çalışılmaktadır.

Ofisinizi taşımak ve daha küçük bir ofise taşımak zorunda kaldığınızda fazla olan eşyalarınız arşivlerinizi kurumsal depolama hizmetimizden yararlanarak istediğiniz sürelerde saklayabilirsiniz. Depoevi kurumsal depolama alanlarımız neme olanak vermeyen, yağmur ve sel baskınlarından uzak, düzenli olarak temizlenen kapalı bir ortam olup düzenli miktarda havalandırılan alanlardır.

Ayrıca deprem yangın gibi olası afetler durumunda eşyalarınız sigortalı olarak hizmet sunulmaktadır. Kurumsal depolama hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir aklınızdaki soru işaretlerinizden kurtulmak için depomuzu ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın