Top

Konteyner Depo

Konteyner Depo

Evinizde ya da iş yerinizde fazlalık olarak gördüğünüz eşyalar için en iyi çözüm yolu eşya depolama hizmetini kullanmanız. Bu hizmet sayesinde ekonomik olarak yer tasarrufu sağlarken depoladığınız eşyalarınıza da dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.  Eşya depolama hizmetinden yararlanmak için güvenilir bir kiralık depo bulmanız gerekir. Hizmet kalitesini, referanslarını ve sunduğu güvenceleri tam olarak bilmediğiniz bir yerden depo kiralama hizmeti almanız, istenmeyen geri dönüşlere sebebiyet verebilir. Bu nedenle ev depolama hizmetini günümüzün teknoloji ve iletişim imkanlarından yararlanarak size güvenilir hizmet bütünlüğü sunan bir firmadan almanız önemlidir. Ev eşyalarınızın depolanması, sadece eşyalarınızın belli bir mekanda istiflenmesi anlamına gelmez. Eşyalarınızın depolanması için değerlendirebileceğiniz farklı seçenekler ve ilave hizmetler de bulunur. Bu seçeneklerden biri de depo konteyner kullanımı ile konteyner eşya depolama hizmetidir. 

Kiralık Konteyner Depo

Konteyner depo, çelik konteynerlerin depo olarak kullanılması anlamına gelir. Konteyner depo ile 2,40* 6;00 metre ebatlarındaki metal yük konteynerlerini sabit bir depo olarak kullanabilirsiniz. 37 metreküp iç hacme sahip olan konteyner depoların anahtarları her zaman sizde olur ve dilediğiniz zaman eşyalarınıza ulaşabilirsiniz. Yük gemilerinin üzerinde yer alan dikdörtgen kutular gibi yük taşımacılığında kullanılan konteynerlerin her biri, bir kamyonun bir kasasının tamamını kaplar. Eğer eşyalarınız bir kamyona sığacak kadar fazla ise konteyner depo hizmetinden faydalanarak sabit bir kiralık konteyner depo edinebilirsiniz. Kiralık konteyner sayesinde size özel sabit bir depo kiralarken aynı zamanda eşyalarınızı rahat bir şekilde istifleme ve kolayca kontrol etme imkanı elde edersiniz. 

Konteyner Eşya Depolama

Çelik konstrüksiyon sistemi ile oluşturulan konteynerler, pratik ve ekonomik kullanım hacmi sunar. Dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun olduğu için pek çok alanda değerlendirilen bu yapıları,eşya depolama konteyneri olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca depoladığınız eşyalarınızı sigortalayarak güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Geniş bir hacme sahip olan konteyner depolarda, paketlemelerini yaptığınız kişisel eşyalarınızı ve büyük ebatlı eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz. 

Eşyalarınızı, sadece evde fazlalık oluşturduğunu düşündüğünüz zamanlarda değil olası taşınma süreçlerinde de depolayabilirsiniz. Eğer eski evinizden çıktıktan sonra yeni taşınacağınız ev henüz belli değilse ya da inşa aşamasında ise eşyalarınızın güvenle saklanması için konteyner depo kiralama hizmeti almak en iyi çözüm yoludur. Bunun yanında eşyalarınızı belli bir zaman aralığında satmak ya da elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Gelişen teknolojisi sayesinde eşyalarınızı artık İnternet üzerinden satışa çıkarma şansız var. Bu süreçte siz eşyalarınızın satış işleri ile uğraşırken onları güvenli bir depo hizmeti ile saklayabilirsiniz.  

Konteyner Kiralama Avantajları

Eşya depolama hizmetini kullanmak, son dönemde popüler bir uygulama haline gelmiştir. Ancak güvenilir ve doğru konteyner depo kiralama çözümleri için depolama amacınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Konteyner kiralama ile size özel bir alana sahip olursunuz. Depo konteyner tercihinde bulunmanız durumunda, eşyalarınızın iyi bir nakliye hizmetine ihtiyacınız olduğu için taşınabilir mobil konteynerler sayesinde nakliye sırasında depolama şeklini görebilir ve yönlendirme yapabilirsiniz. Depo kiralama sürecinde eşyalarınızın güvende olduğuna emin olmanız oldukça önemli. Bunun için eşya listenizin teslim belgesini mutlaka almalı ve eşyalarınızı talep ettiğiniz an kontrol edebileceğinizden emin olmalısınız. 

Eşya depolama alanında konteyner depo hizmeti ile kurumsal çözümler sunan Depoevi, eşyalarınızın 24 saat kamera sistemi ile takibini sağlar. Depo konteynerinizin anahtarları da yalnızca sizde bulunur. Depoevi'nin sunduğu sigorta hizmeti ile eşyalarınız her durumda güvende olur. Siz de eşyalarınız için sabit bir depoya ihtiyaç duyuyorsanız, konteyner depo kiralama seçeneğinden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın