Top

Depoevi Eşya Depolama Süreci

 

Depoevi Eşya Depolama Süreci

Eşya depolama ve eşya paketleme alanında hizmet gösteren Depoevi olarak, müşteri memnuniyeti, kalite odaklı hizmet anlayışımız firma misyonumuzdur. 1.250 m2 kapalı alanda ahşap yerine metal konteyner kullanarak fark yarattığımız sektörde bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet sunmaktayız.

Eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterinin verdiği ulaşım adresine depolama ünitesini götürerek, taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Her konteyner sadece bir müşteriye tahsis edilerek konteyner ’da sadece o müşterinin eşyaları bulunur.

Kısa sürede ilettiğiniz adrese gelen Depoevi ekibi, depolamak istediğiniz eşyaları titizlikle ve özenli şekilde paketleyerek beraber getirmiş oldukları depolara özenli şekilde yüklerler.

Bu işlem sırasında zarar görmeyecek şekilde yükleme yapıldıktan sonra listelemeye geçilir. Eşya depolama hizmeti için depolanacak tüm eşyalar ayrı ayrı listelenir. Bu işlem ile olası karışıklıkların önüne geçilmiş olunur.

Depolanacak olan eşyalarınız araçlar ile son teknolojik güvenlik sistemleri ile donatılmış olan depolama alanlarına taşınır.

Depoevi olarak tüm eşya depolama alanlarını 7/24 özel güvenlik sistemi ile korumaktayız. Tek giriş-çıkış kapısı bulunan, alanının etrafı jiletli teller ile sarılı, güvenlik kameraları sayesinde sürekli izlenebilen bir site içerisinde eşyalarınız depolanır.

Depolar 24 saat kamera ve erken alarm sistemine sahiptir. Bu kadar güvenlik önlemlerine rağmen eşya depolama hizmetiniz kapsamında paketleme ve taşıma süreçleri de dahil tüm işlemler sigortalıdır.

Yangın, deprem gibi doğal afetler, hırsızlık ve rutubet gibi kötü sürprizlere karşı bütünüyle korunur. Aynı zamanda eşya depolama hizmetinden yararlanan tüm müşterilerimizin eşyaları haşerelere karşı da koruma altına alınır. Rentokil firması tarafından devamlı kontrol altında tutulur. Böylelikle eşyalarınız için en sağlıklı ortam yaratılmış olunur.

Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Yaşam alanlarınızı genişletmek değerli ve büyük hacimli eşyalarınızı saklamak için en ideal çözüm kiralık eşya depo hizmetidir.Ankara eşya depolama arayışlarınızda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Ankara eşya depolarıarasında en sık önerilen firmalar arasında yer alan Depoevi firmamız güvenilir hizmetin adresidir.

Ankara depo hizmeti ile fazla eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca güvenli ve sigortalı olarak saklayın. Evinizde işyerinizde bulunan kullanmadığınız ve fazla yer kaplayan eşyalarınızı saklamanıza yardımcı olan eşya depolama hizmeti son yıllarda oldukça popülerdir.

Eşya depolama hizmetleri Ankara ilinde Depoevi güvencesi ile bireysel ve kurumsal olarak sunulmaktadır. Depolarımız 7/24 özel güvenlik ve kameraları ile korunmaktadır. Ankara kiralık depo ile mevsimsel olarak kullandığınız kişisel eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Ankara eşya depolama fiyatları kiraladığınız deponun özellikleri, depolanma süresi ve bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar için ilgili sayfamıza göz atabilir iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.Eşya depolama firmaları içinde Ankara’da hizmet veren firmamız kiralık eşya deposu alanında müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmetini sunmaktadır. Fazla eşya deposu arayışlarınızda sizlere kusursuz ve güvenlikli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Ankara’daki depolama alanımız. 1.250 m2 kapalı bir alandır. Ankara gibi büyük şehirlerde depolama alanı bulmak bir hayli zordur.

Ankara eşya depolama ile sizlerde eşyalarınızı uzun ve kısa süreli olarak depolayabilir ihtiyacınız olduğu an tekrar geri alabilirsiniz.

Ankara’da yer alan evlerde eşya depolama için boş oda ve alan pek bulunmaz. Kiler gibi alanlar ise küçük eşyaların saklanması için tercih edilir ve yeterli bir alan değildir. Bu nedenle birçok kişi ve kuruluş Ankara eşya depolama hizmetinden yararlanmak için Depoevi firmamızdan hizmet satın alır.

Ankara’da yer alan kurumsal firmalar da pratik stoklama, arşiv ve demir başlarının depolanması için eşya depolama hizmetinden faydalanmaktadır. Uzun süreli depo kiralama durumlarında indirimli fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan tüm sorulara cevap almak ve işleyiş hakkında detaylı kanıya varmak için 256 8181 numaralı hattımızdan yanıt alabilirsiniz.

Unutmayın; her zaman ve her koşulda, eşyalarınız bizimle güvende!

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın