Top

Eşya Depolama Hakkında Bilgi

 

Eşya Depolama Süreci

Eşya depolama ve paketleme alanında faaliyet gösteren Depoevi, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla hareket eder. 5.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren kurum, gerek bireysel gerek kurumsal müşterilere hizmet verir.

Sektörde genel olarak tercih edilen ahşap konteyner yerine metal konteyner kullanarak fark yaratan Depoevi, söz konusu depolama ünitelerini, talep eden müşterinin verdiği adrese ve kapısının önüne kadar götürür. Her konteyner yalnızca bir müşteriye özel olarak tahsis edilir ve ünitenin içinde sadece o müşteriye ait eşyalar bulunur.

Kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese gelen Depoevi ekibi, depolamak istediğiniz eşyaları dikkatli ve özenli bir biçimde paketleyerek yanlarında getirdiği depolara aynı özen ve hassasiyetle yükler. Eşyalarınız, nakliye esnasında zarar görmeyecek şekilde yüklendikten sonra listelemeye geçilir. Konteynerlere yüklenen eşyalar teker teker listelenir. Bu şekilde olası karışıklıkların önlemi en baştan alınmış olur. Eşyalar güvenilir araçlar vasıtasıyla son teknolojiyle korunan özel depolama alanlarına taşınır. Depoevi'ne ait depolama alanları, 7/24 özel güvenlik sistemine sahip ve yalnızca tek bir giriş ve çıkış kapısı bulunan, etrafı jiletli teller ile çevrili, güvenlik kameraları aracılığıyla sürekli izlenen bir site içerisinde yer alır. Ayrıca deponun kendisi de yine 24 saat kamera ve erken alarm sistemlerine sahiptir.

Tüm bu güvenlik önlemlerinin yanında depolanmak üzere bize emanet ettiğiniz tüm eşyalarınız nakliye dahil tüm süreçlerde sigortalıdır. Deprem, yangın gibi doğal afetler ile hırsızlık ve rutubet gibi tatsız sürprizlere karşı bütünüyle korunan eşyalarınız ayrıca haşerelere karşı da tam koruma altındadır. Rentokil firması tarafından devamlı olarak kontrol edilen depolama alanları ve eşyalarınız için en sağlıklı ortam bu şekilde yaratılmaktadır.

Belirli sebeplere bağlı olarak geçici bir süre kullanmayacağınız eşyalar için en güvenilir ve en masrafsız alanı sağlayan Depoevi, avantajlı kiralama imkanlarıyla da işinizi kolaylaştırır. Özellikle uzun süreli kiralama işlemleri için uyguladığımız indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Sizi, eşyalarınız için ayrı bir kat kiralamaktan, fatura ve aidat gibi ekstra ücretler ödemekten kurtaran Depoevi'nin sunduğu ayrıcalıklı hizmete dair aklınıza takılan tüm sorulara 256 8181 numaralı hattımız aracılığıyla yanıt alabilirsiniz.

Unutmayın; her zaman ve her koşulda, eşyalarınız bizimle güvende!

Eşya Depolama Süreci