Top

Eşya Depolama Fiyatları

Ev, Ofis ve Kurumsal Eşya Depolama Çözümlerimiz.

Mini Depo Mini Depo
Lütfen iletişime geçiniz.
Depo Özellikleri

144 cm* 209 cm 
6,2 m³ Depolama Hacmi
Sigortalı Eşya Depolama
Esnek Alan
Esnek Hacim
Profesyonel Ekip

İncele
Midi Depo Midi Depo
Lütfen iletişime geçiniz.
Depo Özellikleri

144 cm* 418 cm 
12,4 m³ Depolama Hacmi
Sigortalı Eşya Depolama 
Esnek Alan 
Esnek Hacim 
Profesyonel Ekip

İncele
Maxi Depo Maxi Depo
Lütfen iletişime geçiniz.
Depo Özellikleri

234 cm* 589 cm
33 m³ hacim
Sigortalı Eşya Depolama
Esnek Alan
Esnek Hacim
Profesyonel Ekip

İncele
Palet Üstü Depo Palet Üstü Depo
Lütfen iletişime geçiniz.
Depo Özellikleri

80*120 cm
1,5 m³
Sigortalı Eşya Depolama
Esnek Alan
Esnek Hacim 
Profesyonel Ekip

İncele
Evrak Depo Evrak Depo
Lütfen iletişime geçiniz.
Depo Özellikleri

234 cm* 589 cm
33 m³ Hacim
Sigortalı Depolama
Talebe Göre Alan
Kayar Raf Sistemi
Profesyonel Ekip

İncele
Kurumsal Depolama Kurumsal Depolama
Lütfen iletişime geçiniz.
Depo Özellikleri

Talebe göre alan
Talebe göre hacim
Güvenli depolama
Esnek alan
Esnek hacim
Profesyonel ekip

İncele
Ne Kadar Depo Alanına İhtiyacım Var?
Depoevi eşya depolama konteynerleri tamamen kişilere özel ayrılmış depolama üniteleridir ve ihtiyacınıza uygun bir biçimde tertip edilebilmektedir. “Eşyalarım için ne kadar depoya ihtiyacım var?” sorunuzun cevabını 0312 256 81 81 numaralı telefondan Müşteri Destek Hattımızı arayarak veya sitemizdeki neler sığar eşya hacmi hesaplama modülünden öğrenebilirsiniz.

1 mini depo 6.2 m3’tür.Mini Depo ölçüleri Derinlik:209 cm Eni:144 cm Yükseklik:208 cm.

1 maxi depo 33 m3’tür.Maxi Depo ölçüleri Derinlik:589 cm Eni:234 cm Yükseklik:240 cm.

1+1 ev eşyası, eşyaların hacmine göre ortalama 1 -3 Mini Konteyner depoya sığmaktadır.

2+1 ev eşyası, eşyaların hacmine göre 2-4 arası Mini Konteyner depoya veya 1 Maxi Konteyner depoya sığmaktadır.

3+1 ev eşyası, eşyaların hacmine göre 3 -5 arası Mini Konteyner depoya veya 1 Maxi Konteyner depoya sığmaktadır.

4+1 ev eşyası, eşyaların hacmine göre 4-6 arası Mini Konteyner depoya veya 1 Maxi Konteyner depoya sığmaktadır.

4+1, 3+1, 2+1, 1+1 ev ve ofislerinizde yer alan mobilya, beyaz eşya, stok vb eşyalarınızın tam olarak kaç konteynere sığacağını öğrenmek için 0312 256 81 81 numaralı telefondan ulaşıp, beraber depolanacak eşyalarınızın ne kadar bir alana ihtiyacı olduğunu belirleyebiliriz.

Ev ve/veya Ofis eşya depolama hizmeti için sözleşme süresi minimum 1 ay olan Depoevi’nde eşyalarınız, dilediğiniz süre boyunca güvenle depolanmaktadır.


Eşyalarım Güvende Mi?

Depoevi’nin sahip olduğu konteynerler metal yapıdadır ve anahtarı sadece sizdedir. Dahası, haşerelere karşı gerekli önlemler alınmıştır. Bu özellikleriyle Depoevi, eşyalarınızın rutubetsiz ve haşeresiz; ip güvenlik kameraları ve hırsız ve yangın alarm sistemleri ile desteklenen  ayrıca ekstra güvenlikli bir ortamda muhafaza edilmesini garanti etmektedir. Depoevi SECOM merkezi güvenlik merkezine bağlıdır.Ankara Depoevi’nde eşyalarınız özel güvenlikli ve tek giriş-çıkışa sahip olan; bunun yanı sıra dikenli tellerle örülü ve 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenen site içerisinde korunmaktadır. Aynı zamanda depolattığınız eşyalarınız, RAY SİGORTA ile 10.000 TL’ye kadar ücretsiz olarak sigortalanmaktadır.

 

Ankara eşya depolama fiyatları güvenilir hizmet veren firmaların kalitesi ile doğru orantılıdır.Eşyaları korumak ve güvenli şekilde saklanmaları için tercih ettiğiniz depo çeşidine göre fiyatlar değişebilmektedir. Ankara eşya depolama ücretleri verilen hizmete göre uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ankara Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Ankara kiralık eşya deposu fiyatları Depoevi firmamızda en uygun şartlarda sizlere sunulmaktadır. Kusursuz şekilde tasarlanmış olan metal konteynerlar ile kiralık Ankara eşya deposu hizmeti sunmaktayız. Her türlü eşyanızın güvenlikli olarak korunmasını sağlayan firmamız Ankara eşya depolama ücretleri alanında oldukça makul fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Makul fiyatlardan sunulan Ankara eşya depolama hizmeti aynı zamanda güvenlikli ve sağlıklı olarak sizlerin eşyalarını saklamalıdır. Güvenilir eşya deposu ile en sağlam ve kaliteli imkânlarını sizlere sunan firmamızda eşya depolama fiyatları da her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Kiralık eşya depo fiyatları ve daha fazla detay için sayfamızı inceleyebilir detaylar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Palet Üstü Depo

Küçük ebatlı eşyalarınız için sizlere sunulmuş olan palet üstü depolar ekonomik depolama seçeneklerinden biridir. Birkaç eşyanızı muhafaza etmek için Ankara palet üstü depo oldukça uygundur. Avrupa palet birliği tarafından belirlenmiş ölçülere sahip olan Euro palet sağlıklı bir depolama sunar. Son derece dayanıklı olan palet üstü depolama eşya depolama alanında en sık kullanılan depo türlerinden biridir.

Mini Depo

Belirli ölçülere ve hacime sahip olan mini depo metal konteynerdir. Metal olmasının en büyük avantajı birçok olumsuz durumdan yapısı gereği etkilenmemesidir. Güvenlikli olan depolama seçeneği mini depo Ankara eşya depolama firmamız tarafından sunulan hizmetlerdendir.

Maxi Depo

Ankara eşya depolama firmamız tarafından büyük hacimli ve fazla ola eşyalarınız için sunulan depolama seçeneğidir. Maxi depo seçeneğimiz hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilir veya hesaplama modülümüzden göz atabilirsiniz.

Evrak Depo

Ankara Evrak depo, şirketlerin ve firmaların depolanması gereken dosyalarını güvenli olarak saklamak ve daha geniş bir çalışma alanı yaratmak için kullandıkları depolama sistemidir. Elektronik sistemlerde saklanamayacak arşiv, klasör ve dosyaların saklanması için tercih edilen evrak depo Ankara eşya depolama firmamız tarafından güvenilir şekilde sunulmaktadır.

Kurumsal Depolama

Ankara Kurumsal depolama hizmetimiz sayesinde depo alanlarında ofis, arşiv ve büro malzemelerini saklayabilirsiniz. Kapalı alanlar içinde kurumsal eşyalarınız güvenlikli olarak saklanır. Şehir dışında büyük depo ihtiyacınızı şehir içine taşıyarak kısa sürede ulaşabileceğiniz anahtarının sadece sizlerde olacağı bir depolama hizmetidir. Kurumsal depolama sadece evrak ve arşiv saklanmasını değil demirbaş, ofis eşyası, firma araç ve gereçlerinin de saklanması için idealdir

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın