Top

Depolama

Depolama

 

Depolama geniş kapsamlı bir hizmettir. Lojistik depolama, sanat eseri, antika, evrak, kişisel eşya depolama, iş yeri ve ev eşyası depolama gibi birçok farklı ürünü ve eşyayı belli bir noktada koruma altına alma eylemidir. Profesyonel depolama hizmeti; ürünlerin ve eşyaların güvenli biçimde ambalajlanarak taşınmasını ve depoya yerleştirilip korumaya alınmasını içerir. Depoların kaliteli fiziki konuma sahip olması da büyük önem taşır. Depolama nedir sorusuna verilecek en doğru yanı şudur: Depolanacak eşyaların teslim alınması, paketlenmesi, taşınması, sayım ve kayıtlarının yapılması, yerleştirilmesi, kontrol edilmesi, güvence altında tutulması ve zamanı geldiğinde gideceği yere gönderilmesi ya da taşınması işlemlerinin tümüdür.

Depolama Hizmeti Seçenekleri Nelerdir?

Eşya depolama kapsamında sunulan hizmetler, bireysel depolama ve kurumsal depolama olmak üzere iki gruba ayrılır. Bireysel depolama hizmetleri kişisel eşyaları, evrakları, arşivleri ve ev eşyalarını içine alır. Kurumsal depolama ise şirketlere ve kurumlara ait ofis araç ve gereçlerini, belgeleri, endüstriyel malzemeleri, mobilyaları ve değerli teknik donanımları depolama işlemidir. Günümüz yaşam şartları söz konusu olduğunda her iki biçimde de çok avantajlı bir hizmettir. Depoevi, ev ve ofis eşyası depolaması yapan, müşterilerine profesyonel içerikli hizmet sunan bir şirkettir. Palet üstü depo, mobil depo, sabit depo, parsiyel depo ve evrak depolama seçenekleriyle tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Depo alanları ve depolanan her çeşit eşya, 24 saat boyunca IP termal kameralarla gözetim altında tutulur. Yangın, su baskını ve hırsız alarmlarına sahip olan depolar, özel güvenlik sistemleriyle korunan binalar içerisinde yer alır. Tüm depolama alanları ve depolanan eşyalar sigorta güvencesi altındadır. Depoevi tarafından sunulan hizmetler şöyle sıralanır: Eşya depolama,evrak depolama,parsiyel depolama,palet depolama, eşya paketleme ürünleri satışı,ücretsiz keşif ve kurumsal depolama hizmetleri.

Depolama Hizmeti Hangi Durumlar İçin Gereklidir?

İnsanlar için eşyaları çok değerlidir. Bazı eşyalar vardır ki sürekli kullanılmasalar bile saklanmaları gerekir. Yıllar içerisinde çoğalan eşyalarını, arşivlerini ve aile yadigârlarını evinin dışında bir alanda saklamak isteyen kişiler için kiralık eşya deposu tutmak çok avantajlı bir seçenektir. Elinizden çıkarmak istemediğiniz ev eşyalarınızı, çocuklarınızın dönemsel ihtiyaçları olan eşyaları, hobileriniz kapsamında yaptığınız çalışmaları, şu anda kullanmadığınız ama daha sonra gereksinim duyabileceğiniz spor aletlerinizi ve araç gereçleri bir depoda tutabilirsiniz. Kirada oturan ve belli bir süre için başka bir ülkeye çalışmaya ya da eğitim almaya gidenler için de ev depolama hizmeti oldukça avantajlıdır. Bu hizmetten faydalanarak aylarca kira ve aidat ödeme zahmetinden ya da eşyalarını yok pahasına satma mecburiyetinden kurtulabilirler. Aynı durum ailesinden uzakta üniversite eğitimi gören öğrenciler için de geçerlidir. Tatil döneminde eşyalarını kiralık depoda tutarak boş yere kira ödemek zorunda kalmazlar. Çok hızlı gelişen boşanmalar, evlilikler veya uzak bir şehirde dönemsel çalışma mecburiyeti gibi nedenler, depolama hizmetine ihtiyaç doğurabilen diğer olaylardır. Eşya depolama fiyatları şehirler arası ev taşıma fiyatlarından daha avantajlıdır. Evinde yeterli alana sahip olmayan kişilerin değerli eski eşyalarını ve sanat eserlerini güvenli biçimde saklamak için depolama hizmeti almaları çok akıllıcadır. Kiralık depolar, evlilik hazırlığı yapan çiftler ve çocuklarına büyük parça çeyizlik eşya alan ebeveynler için de oldukça cazip bir saklama alanıdır.

Depolama İşlemleri İçin Özenli Seçim Yapmak Gerekir

Eşyalarınızı belli bir süre için depolamak istiyorsanız depo seçiminizi özenle yapmanız çok önemlidir. %100 güvenli bir depolama hizmeti seçmezseniz istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eşyalarınızın kuru ve nemden uzak ortamlarda saklanması gerekir. Aksi halde rutubetten zarar görebilirler. Yüksek güvenlikli alarm donanımına sahip olmayan depolama alanları, hırsızlık, yangın ve su basması gibi olaylara karşı risk taşır. Kaliteli fiziki donanımı, yüksek güvenlik sistemleri ve profesyonel hizmet standardı olmayan depo hizmetini tercih etmemeniz sizin avantajınıza olan bir durumdur. Güvenle korunmayan ve hijyenik şartlarda saklanmayan değerli eşyalarınız, sizin için üzüntü kaynağı olabilir. Aldığınız depolama hizmetinin mutlaka sigorta güvencesi ve garantisi olmalıdır. Eşyalarınız metal konteynerler içerisinde korunursa daha sağlıklı kalır. Depolanan eşyalarınızın kamera ve akıllı alarm sistemleri ile 7/24 korunduğundan emin olmalısınız. Depolama alanlarını görerek seçim yaparsanız çok daha doğru karar vermiş olursunuz. Tam kapsamlı depolama hizmeti sunan Depoevi, yüksek kalitede ve 1250 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Tüm müşterilerinin eşyalarını, 7/24 yüksek güvenlikli ve sigortalı hizmet sunarak korur. Depolama işlemleri yapan bir firmada olması gereken üst düzey standartları taşır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Depolama Hizmeti

Eşyasını depolamak isteyen kişiler ve kurumlar yüksek standartlarda hizmet almayı arzular. Ödediği bedelin tam karşılığını almak depolama hizmeti alan herkesin en doğal hakkıdır. Kendileri için değerli olan eşyalarının zarar görmeden korunmalarını, diledikleri zaman da onlara kolayca ulaşabilmeyi isterler. Müşteri odaklı depolama hizmeti, tüm bu kişisel ihtiyaçlara cevap verebilen hizmet türüdür. Eşyaların korumaya alındığı depolar, olası tüm risklere karşı yüksek standartlı güvenlik sistemleri ile korunmalıdır. Depolanacak eşyalar bulunduğu yerden en iyi koşullarla paketlenip alınmalı ve güvenli bir nakliye ile depo alanına getirilmelidir. Hijyenik paketleme malzemeleri kullanılarak ambalajlanan eşyalar, sağlıklı depolama imkânı sunan depolara özenle yerleştirilip korunmaya başlanmalıdır. Neme, toza ve haşerelere karşı özel tasarlanmış konteynerler içinde muhafaza edilmelidir. İşinin uzmanı olan personeller tarafından taşınmalı ve sürekli gözetim altında tutulmalıdır. Depoevi, kalite politikaları, çalışma prensipleri ve uzman personeli ile müşterilerini memnun etmek üzere hizmet sunan ilkeli bir şirkettir. %100 müşteri memnuniyeti ve güveni ilkesiyle faaliyet göstermektedir. Sizler için çok önemli olan ev eşyaları ve ofis malzemeleri, Depoevi’nin özenli koruması altında güvendedir.

Profesyonel Kiralık Depo Hizmeti İçin Depoevi’ni Seçin

Depoevi, güvenli, hijyenik ve kapalı depoları ile sizlere profesyonel bir eşya depolama hizmeti sunar. Kurumsal ve bireysel talepler için en güvenli hizmeti sunmayı hedefler. Depolanan eşyalarınız 24 saat boyunca özel güvenlikli alanlarda koruma altında tutulur. Değerli eşyalarınız, arşivleriniz ve belgeleriniz su, sel, deprem ve hırsızlık sigortaları güvencesi altındadır. Neme, toza, rutubete ve böceklere karşı tüm önlemler alınmış olup, depolama alanları rutin aralıklarla havalandırılır. Korumaya alınan eşyalarınız sizinle birlikte özenle listelenir. En iyi köpük, koli, karton ve koruma kutuları ile paketlenen eşyalarınız deposuna en doğru biçimde yerleştirilir. İstediğiniz zaman da verdiğiniz adrese teslim edilir. Depoevi, yüksek kaliteli depolama ve taşımacılık hizmeti sunan bir şirkettir. Depolanan tüm eşyalar, 24 saat kamera ve erken alarm sistemi ile muhafaza edilir. Depolama hizmeti içinde yer alan paketleme, taşıma ve yerleştirme işlemlerinin hepsi sigorta kapsamında yapılır. Depoevi, depolanmasını istediğiniz eşyalarınızın uygun özellikli konteynere özenle yüklenerek teslim alımına yardımcı olur. Eşyalarınızın güvenli depolama alanında muhafazasını için uygun hizmeti ve ortamı sağlar. Ardından kalacağı depoya yerleştirilen eşyalar güvenle saklanır.Kurumsal depolama işlemlerinde ise süre kısıtlaması olmadan dilediğinizce bu hizmetten yararlanma olanağı bulursunuz. Ofis mobilyalarınız, ekipmanlarınız, belge ve dosyalarınız güvenle korunur. İstediğiniz zaman tüm eşyalarınıza kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Depoevi’nin tüm depoları, günlük olarak ısı ve nem kontrollerinden geçmektedir. Uzman çalışma ekibi ve teknolojik donanımı sayesinde profesyonel depolama hizmeti sunan seçkin şirketlerden bir tanesidir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın