Top

Depoevi

Depoevi Hakkında

Depoevi, tüm depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş palet üstü,parsiyel,mobil veya sabit depolarımızda eşyalarınızın sigortalı,güvenli ve profesyonel olarak depolanmasına  yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan bir depolama hizmetidir.

Eşya sigortası ve yüksek güvenlik güvencesi sunan Depo evi, bireysel depolama ve kurumsal depolama  çözümlerini, en uygun depolama seçeneğini bulabilmeniz için farklı depo üniteleriyle sunmaktadır.

 

Bireysel Depolama ve Kurumsal Depolama için sunulan seçenekler şöyledir:

a) Palet Üstü Depo

b) Mobil Depo

c) Sabit depo

d)Parsiyel Depo

e)Evrak Depolama


Depoevi Nedir?
Depoevi Nedir?

Depoevi Nedir?

Palet Üstü Depo:

80*120 cm ebatlarında Euro Palet olarak adlandırılan Palet Üstü Depo, yaklaşık 1.5 m3 kapasitesi ile, eşyaların ambalaj içinde raflarda palet üstünde muhafaza edilmesi yöntemidir. Ayrıca aynı yöntem ile yekpare ve tek parça olarak özel palet üstünde 260 cm x 120 cm ölçülerinde taban oturumlu ve yüksekliği 160 cm boyutlarında olan eşyalarınızı da rafta depolama imkanı sağlamaktadır.

 

Mobil Depo:
İçten içe zemini 144 cm* 209 cm ve yüksekliği 206 cm ölçülerinde olan , 6,2  hacimli, tamamı metal konteyner depolardır. Depoevi, özel aracıyla  kullanıcıların bulunduğu adrese kadar gelerek, eşyaların paketlemesini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda eşyaların listesini ve tutanağını hazırlamaktadır. Mobil depo anahtarının kullanıcıya teslim edilmesinin ardından paketlenmiş ve ambalajı yapılmış eşyalar, özel araca yüklenerek kullanıcının mobil deposuna yerleştirilmek üzere Depo evi'ne nakledilmektedir.


Sabit Depo:

İç kısım zemini 234 cm x 589 cm, yüksekliği 240 cm ve iç hacmi 33  olan 20 feet'lik bir metal gemi konteyneridir. Geniş hacmiyle önemli bir depolama çözümü sunan Sabit Depoların da anahtarı her daim kiracıda kalmaktadır.Mobil Depoya uygulanan depolama hizmet süreci sabit depolarda da aynı şekilde uygulanmaktadır.

Parsiyel Depo: Kapalı ve düz bir zeminde size ayrılan belirli bir alanda ürünlerin depolanmasıdır.Diğer depo seçeneklerinden ayrı olarak parsiyel depolama alanı m2 olarak hesaplanır ve fiyatlandırılır.

Evrak Depo:Sabit Depoların içerisinde kayar sistem raf düzeneği ouşturularak evrakların depolanmasıdır.Her bir evrak deposunda ortalama 2.100 klasör depolanabilmektedir.

*Depoevi'nin tüm alanları 24 saat IP termal kameralarla kayıt altındadır.Yangın ve hırsız alarm ihbar sistemleri ile korunan Depoevi ayrıca  24 saat güvenlikli site içerisinde korunmaktadır.

 

* Depo alanı ve müşteri eşyaları RAY SİGORTA GÜVENCESİ ALTINDADIR.


Depoevi Nedir?