Top

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat hizmetinin rahatlığını Depoevi ile yaşamak bir ayrıcalıktır. Herkes yaşamında bir kere bile olsa taşınmanın heyecanı ve zorluğunu yaşamaktadır. Bilinmelidir ki bir evin içindeki eşyaların başka bir eve taşınması nakliyattan ibaret değildir. Bu işlem için araç, ekip, ekipman ve planlama nakliyat hizmetinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Tecrübeli personel ve en profesyonel ekipmanlar ile taşınma süreci daha kolay bir hale gelir. Bu hizmetlerin içerisinde yer alan asansörlü nakliyat Ankara şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmetinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Aynı zamanda firmamızdan eşya paketleme, depolama, ekspertiz gibi bir çok hizmetide beraberinde alarak tam korumalı ve güvenli bir taşınma sağlayabilirsiniz.

Hızla artan bir nüfus sayımız olduğu düşünüldüğünde bununla bağlantılı olarak konut sayıları artmaktadır. Bu durumda nakliyat sektöründe teknolojiye ihtiyaç duyulmaktadır. Yüksek katlı binaların dar merdivenleri ve dar asansörleri taşınma olayını oldukça güçleştirmektedir. Bu durumda asansörlü nakliyat taşınma işlemini hızlı ve pratik bir şekilde çözmektedir.

Ülkemizde neredeyse son on yıldır çok fazla tercih edilen asansörlü Nakliyat’ın sunduğu en önemli avantaj hızlı ve güvenilir taşımacılıktır.

Klasik yöntemlerle ev ya da ofis taşıma beraberinde birçok olumsuzluğu getirebilir. Personelin yorgun düşerek eşyalarınızı düşürme olasılığı ekibin yaralanması gibi birçok olumsuz faktör ortaya çıkabilir.

Asansörlü nakliyat ile aynı iş daha kısa sürede ve daha güvenli olarak yapılırken maliyetten de tasarruf edilmiş olur. Asansörlü nakliyat için aranan tek özellik eşyaların geçebileceği kadar geniş bir balkon ya da pencere olmasıdır.

Bu şartların haricinde Depoevi firması olarak en zorlu alanlarda bile asansörümüzü rahatlıkla kurarak eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlamaktayız.

Asansörlü Nakliyatın Avantajları

Yeni yapılarda genellikle çok katlılık esas alınarak inşa edilmektedir. Bu durumda eşyaların taşınmasında birçok açıdan zorluklar çıkarmaktadır. Böyle durumlarda asansör sistemimiz en yüksek katlara dahi kolaylıkla hizmet sunmaktadır.

    • Eşyalarınızın düz bir alan üzerinde yüksek katlara çıkarken düşme, çarpma ve kırılma gibi hiçbir olumsuz durum yaşanmadan güven için              taşınmasını sağlar

    • Asansörlü nakliyat en az insan gücü ile yüksek katlara kolay şekilde taşınmasını sağlayarak daha hızlı hizmet sunar

    • Taşınma sırasında komşularınıza ve çevrenizi rahatsız etme ihtimali kalkar

    • Apartman içinde oluşan kaza, gürültü ve karmaşa ortadan kalkmış olur

Asansörlü Nakliyat Firması Seçimi

Asansörlü nakliyat teknolojinin sunduğu bir hizmet olmakla beraber mutlaka tecrübe isteyen bir olaydır. Ve taşınma işleminin yapılacağı bina ve konum itibarı ile nakliyat firmasının farklı asansör çeşitlerini bünyesinde barındırması gereklidir.

Asansörü kullanacak operatörün alanında uzman ve tecrübeli olması gereklidir. Depoevi olarak uzun yıllardır hizmet sektöründe siz mutlu müşterilerimiz ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Eşya depolama, eşya paketleme, nakliyat gibi tüm hizmetlerimizde sizlere en kaliteli ve profesyonel çözümleri sunmak firma misyonumuzdur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın