Top

Arşiv Depolama

Arşiv Depolama

 

ARŞİV DEPOLAMA günümüzde birçok kişi ve kurumun ihtiyacı haline gelmiştir.Kurumsal firmalar, şirketler, hastaneler, devlet kuruluşları, hukuk büroları, noterler, danışmanlık ve yatırım kurumları bazı belge ve evraklarını belirli süreçler boyunca saklamak zorundadır. Kurumların kendi bünyelerinde arşiv alanları yaratmaları her zaman mümkün olmayabilir. Faaliyet süresi boyunca saklanması gereken evrak ve belge sayısı arttığı için yeni arşiv alanları oluşturmak zorlaşır. ARŞİV DEPOLAMA hizmeti ise bu soruna çözüm getiren en pratik yöntemdir. Kurum ve kuruluşların saklanması gereken her türlü belge ve kayıtlarının, hatta kişilerin özel arşivlerinin güvenli bir ortamda depolanarak korunmaya alınması için gerekli olan arşiv depolama büyük maliyetler içermez.

Arşiv Depolama Nedir? Neden Gereklidir?

Şirketlerin, kurum ve kuruluşların faaliyet alanlarına ve çalışan personellerine ait belgeleri, kendileri için önemli olan dokümanları saklamaları güvenlik ve gizlilik açısından büyük önem taşır. Günümüzde pek çok belge dijital ortamda saklanmakla beraber hala bazı yazılı evrakların ve dosyaların fiziki olarak da korunması gerekir. Şirketlerin çalışmalarına ait özel raporlar, veriler, sözleşmeler, faturalar, ödeme makbuzları özenle korunması gereken belgeler arasındadır. Kuruluşlar saklama işlemini kendi bünyelerinde yapmak isteseler de zamanla alan yetersizliği sorunu baş gösterir. İş yerinde yeni çalışma alanları açma ihtiyacı doğduğunda ise arşivlemeye ayrılan alanlar sorun yaratmaya başlar. Yeni bir depolama alanı kiralama gibi maliyeti artıran gereksinimler ortaya çıkabilir. Oysa Depoevi’nin sunduğu ARŞİV DEPOLAMA hizmetinden yararlanarak bu ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz. Depoevi'nin akılcı çözümleri ile ekstra alan kiralama ve bütçenize yeni yükler ekleme mecburiyetinden kurtulabilirsiniz. Uygun fiyatlı kiralık depo binaları çoğunlukla şehir dışında olduğu için gereksinim duyduğunuzda belgelerinize hemen ulaşamayabilirsiniz. Depoevi’nin arşiv depoları şehre yakın konumda olup size kolayca ulaşım olanağı tanır.

ARŞİV DEPOLAMA hizmetinden faydalanmak şahıslara ait bireysel arşivler için de mükemmel bir çözüm yöntemidir. Bu tarz arşivleri kişilerin evlerinde tutmaları sorunlara yol açabilir. Fazla alan kaplamalarından tutun da istenmeyen hasarlara maruz kalmalarına kadar birçok sorun yaşanabilir. Değerli kitaplar, belgeler, yazışmalar, çalışmalar ya da özel bilgilerden oluşan bireysel arşivleri evde saklamaya çalışmak aslında hiç güvenli ve sürdürülebilir değildir. Kurumsal ve bireysel arşivlerinizi güvenli bir evrak depolama alanında ve depo raf sistemleri aracılığıyla korumaya almak çok daha makul bir seçimdir. Arşiv depolama hizmeti ile belgelerinizin güvenli bir ortamda saklandığını bilmek size kendinizi güvende hissettirir.

Depoevi'nde Arşiv Depolama Size Neler Kazandırır?

Kurumsal ve bireysel arşivlerinizi Depoevi’nde saklamak size güvenli bir depolama alanı ve sigortalı koruma hizmeti sunar. ARŞİV DEPOLAMA amacıyla hazırlanan konteynerler metal raf sistemleri ile donatılır. Evraklarınız ve belgeleriniz sizinle beraber listelenerek evrak rafı üzerine yerleştirilir. Sizin istediğiniz düzende dizilen belgelerinize ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişebilirsiniz. Depolanan arşiv belgeleriniz 24 saat boyunca özel güvenlikli bir alanda ve 7/24 güvenlik kameraları gözetimi altında korumaya alınır. Kurumsal ve bireysel arşivleriniz arşiv depolama hizmeti ile su, sel, deprem ve hırsızlık sigortaları ile güvenceye alındığı için içiniz rahat eder. Metal konteynerler içinde saklanan arşivler her türlü fiziki yeterliliğe sahip bir alanda muhafaza edilir. Nem, toz ve haşerelere karşı korumalı depolar belgeleriniz için sağlıklı bir ortam sunar. Depolama alanları rutin olarak temizlenir ve havalandırılır. Tüm kapalı depo alanları erken alarm sistemine sahiptir.

Arşiv ve evrak depolama konteynerleri, raf sistemleri ile tasarlanmış olup sadece size ait olma özelliği taşır. Kilitlenen konteyner deponun anahtarı sadece size teslim edilir ve bu depoya sizden başkasının girmesine izin verilmez. Depoevi’nden hizmet almak istediğinizde size ihtiyacınız büyüklüğünde ve depo rafı sistemleriyle donatılmış bir konteyner tahsis edilir. Belgelerinizi arşiv rafı üzerine dilediğiniz düzende yerleştirebilirsiniz. Depoevi ARŞİV DEPOLAMA hizmetinin yanı sıra ofis eşyalarınızı da depolama hizmeti de sunduğu için isterseniz fazla ofis eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Size ait olan konteynere arşivlenecek belgelerinizi veya eşyalarınızı kolayca yerleştirmenize yardımcı olur. Depoevi ile çalışırken dilediğiniz hizmet şeklini seçebilirsiniz. Arşiv depolama hizmetinden ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca yararlanabilirsiniz. Belgeler, dosyalar ve benzeri evraklarınızın yanı sıra ekipmanlarınızı ve eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Şehire yakın konumlanan,ulaşımı kolay depolama alanlarına kolayca erişebilir, acil durumlarda hızla halledebilirsiniz. Günlük olarak ısı ve nem kontrolleri yapılan depolar, evraklarınızın bozulmadan muhafaza edilmesini sağlar. Depoevi uzman çalışma kadrosu ve güncel teknolojileriyle gereksinim duyduğunuz en sağlıklı arşiv depolama alanlarını, avantajlı ödeme koşullarıyla hizmetinize sunar.

Arşiv Depolamanın Sunduğu Avantajları Nedir?

• Belge, dosya ve evraklarınızı ARŞİV DEPOLAMA hizmeti alarak saklarsanız, şirket bünyesinde yeni çalışma alanlarına yer açabilirsiniz. Daha ferah ve geniş bir iş ortamınız olur. Dağınıklıktan kurtulursunuz.

• Değerli belgelerinizin, yasal olarak saklanması mecburi evraklarınızın, 7/24 kamerayla takip edilen ve özel güvenlikli başka bir yerde korunması daha mantıklıdır. Kurum içinde gelişebilecek kötü niyetli davranışlara karşı önlem almış olursunuz.

• İş yerinde yaşanabilecek yangın ya da benzeri bir doğal felaket, tüm değerli belgelerinizi ve arşivlerinizi yok edebilir. Kurumsal arşivinizin her türlü riske karşı korunan özel bir alanda depolanması bu olasılığı ortadan kaldırır.

• Günümüzde belgeler ve evraklar dijital ortamda zahmetsizce korunuyor olsa da yaşanan siber saldırıları göz ardı etmemek gerekir. Pek çok firmanın başına gelebilen bu saldırılar, büyük kayıplara yol açtığı için evrakların fiziki olarak depolanması önem kazanır. Arşiv depolama hizmeti bu olanağı size sunarak yükünüzü hafifletir.

• Kurum ve kuruluşunuza karşı yapılacak fiziki saldırılar, hırsızlık ve kasıtlı zarar verme eylemlerine karşı kurumsal arşivinizi sadece birkaç kişinin bildiği bir depolama alanında saklamak size büyük avantaj sağlar. Değerli evraklarınız güvenli ellerde 7/24 koruma altında muhafaza edilir.

• Metal konteynerlerden oluşan depolar, çelik raf sistemleriyle tasarlanmış olup size düzenli bir arşivleme imkânı sunar. Evraklarınızı dileseniz kendiniz yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz de uzman ekipler tarafından tüm belge ve dokümanlarınız profesyonel bir biçimde yerleştirilir.

• Tüm fiziki yeterliliklere ve güvenlik sistemlerine sahip bir yerde arşiv depolama hizmeti almak doğal afetlerin yanı sıra neme, rutubete ve haşerelere karşı da özenli bir koruma sağlar.

Depoevi’nin Sunduğu Koruma Koşulları Nelerdir?

• Depoevi kurumsal ve bireysel arşivinizi metal konteynerlerde özel raf sistemleri ile 7/24 güvenlik önlemleri altında korur.

• Depolama alanı güvenlikli site içerisinde tek bir giriş ve çıkış kapısına sahiptir. Etrafı özel korumalı tellerle çevrili olup güvenlik kameraları ile sürekli denetim altında tutulur.

• Depoların hepsi 24 saat kamera ve erken alarm sistemi eşliğinde korunur. Depo alanının tamamı ve depo içleri güvenlik kameralarıyla 7/24 takip edilir.

• Arşiv depolama hizmeti boyunca da tüm arşiviniz yangın, deprem, sel ve hırsızlık olaylarına karşı sigortalı olmaya devam eder.

• Arşivinizin depolandığı konteyner sadece size ait olup sizin belgelerinizi koruma altında tutar. Depoevi’nde her ihtiyaca uygun büyüklükte raf sistemli depolar mevcuttur. Kullandığınız alan kadar ödeme yaparsınız.

• Eşya ve ARŞİV DEPOLAMA alanları bir bütün olarak sıkı güvenlik prosedürleriyle korunur. Deponuza sizin onay vermediğiniz hiç kimse giremez.

• Depoevi depolama alanı ulaşımı kolay bir noktadadır. İstediğiniz zaman arşivinize kolayca erişme olanağınız vardır.

• Depoevi, ihtiyaçlara özel tasarlanabilen hizmetleriyle kurum ve şirketlerin dijital ortamda saklanması uygun olmayan tüm arşiv içeriklerinin, özel doküman ve gizli belgelerinin yüksek güvenlikli bir ortamda korunmasını sağlar.

Size En Uygun Depoyu Bulun

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın